Strona startowa Aktualności Wyniki Turnieju "Pierwszego Kroku" w Judo

Wyniki Turnieju "Pierwszego Kroku" w Judo


W ostatnią niedzielę 13-ego marca gościliśmy na Turnieju "Pierwszego Kroku" w Judo.

W zawodach rozgrywanych od wczesnego rana w Gimnazjum nr 7 w Koninie udział wzięło około 70 młodych zawodników z klubów judo z Konina, Turku, Brudzewa oraz dwóch konińskich klubów ju-jitsu: naszego oraz bratniego Klubu Sportów Walki BUSHIDO sensei Michała Radziemskiego.
Zawody tak organizacyjnie, jak i sportowo stały na wysokim poziomie. Wielu obecnych zawodników to medaliści zawodów judo rangi regionalnej i krajowej. Natomiast większość naszych zawodników brało pierwszy raz udział w zawodach na zasadach judo. Ich starty pokazały jednak, że jedyne czego może na razie brakować to obycia na macie i doświadczenia; waleczności i zaangażowania, a niejednokrotnie dobrej, bo sportowej złości, na szczęście było pod dostatkiem.

Poniżej wyniki naszych zawodników:

Jakub Michalski III miejsce kat. 23kg 
Bartosz Muszalski III miejsce kat. 36kg
Michalina Nowak III miejsce kat. 40kg
Hubert Nowak V miejsce kat. 33kg
Sebastian Marciniak V miejsce kat. 36kg
Dominik Michalski V miejsce kat. 40kg


Miejsca zawodników klubu BUSHIDO:

Alan Tomaszewski II miejsce kat. 43kg
Hubert Bultrowicz III miejsce kat. 30kg
Konrad Walczak III miejsce kat. 45kg

Wszystim zawodnikom gratuluję udziału i wyników, organizatorowi sensei Markowi Grabowskiemu serdeczne ARIGATO za zaproszenie i oprawę!!

 

W naszej galerii zdjęcia z zawodów. Po raz już bodaj setny ARIGATO GOZAIMASU autorowi Mironowi - za profesjonalną sesję i poświęcony czas. W ramach laurki dla Ciebie Miron - pośród wielu, jedno jedyne zdjęcie, na którym udało Ci się pojawić ;)