Strona startowa Aktualności IV PUCHAR WIOSNY

IV PUCHAR WIOSNY


W dniu 6.04.2019r. na dojo naszego klubu odbył się IV PUCHAR WIOSNY JU-JITSU GRAPPLING - cykliczny turniej organizowany wraz z Konińskim Centrum Ju-Jitsu soke Wojciecha Malczaka oraz Klubem Sportów Walki BUSHIDO Żychlin renshi Michała Radziemskiego.
W zawodach wzięło udział 97 zawodników. Rywalizowali w systemie „każdy z każdym” w walkach na ogólnych zasadach judo/grappling wg przepisów PAJJ/IMAF we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych. Przedział roczników mieścił się w zakresie 2014 – 1973, a wag zawodników: od 16 do 111kg.
Gościem specjalnym zawodów był mistrz Mirosław Wiśniewski, hanshi 8 DAN Ju-Jitsu z Klubu Ju-Jitsu Świebodzin, który zaszczycił nas swoją obecnością w podwójnej roli sędziego oraz trenera.

Turniej nie odbyłby się bez wsparcia instytucji, firm i osób, z którymi od lat współpracujemy:
Urząd Miejski w Koninie, MOSiR Konin, Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie, CKS Sparta Konin, Fabryka Materaców HEVEA S.C., Agencja Handlowo-Usługowa Maxpert Konin, Zakład Poligraficzny Ratajczyk, Wartownia Konin, Trampolandia, Siłownia Bohdan oraz Bartosz Dunaj Duni-Med., Marika Piotrowska, Renata Piotrowska i Agnieszka Juszczak.
ARIGATO!!
Więcej o wynikach naszych zawodników w zakładce Osiągnięcia, a o samych zawodach na proflu FB.