Strona startowa Aktualności Zawody w Inowrocławiu

Zawody w Inowrocławiu

W minioną sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu odbył się I Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski IMAF w Sportach Sztuk Walki. 

Konińskie Ju-Jitsu reprezentowała ekipa w składzie: Monika Mazurek i Marika Piotrowska (obie z naszego klubu) oraz Monika Borodeńko, Łukasz Budner i Tomasz Szymczyk (cała trójka z klubu naszego soke Wojciecha Malczaka) oraz sensei Adam Borkowski - sędzia zawodów i kierownik ekipy ;)

 

Zawody rozegrano w konkurencjach: Kata, Kata z bronią, Kata synchroniczne, Ju-Jitsu kata parami oraz Ippon kumite, Sanbon kumite i Semi kontakt.

Nasi zawodnicy wystartowali w konkurencji Ju-Jitsu kata parami i zajęli odpowiednio:

Monika Borodeńko i Tomasz Szymczyk - I MIEJSCE w kat. junior

Monika Mazurek i Marika Piotrowska - II MIEJSCE w kat. junior

Łukasz Budner i Tomasz Szymczyk - II MIEJSCE w kat. senior

SERDECZNE GRATULACJE !!

 

Jak podaje organizator podczas zawodów rozegrano 46 konkurencji, wystartowało 180 zawodników z 12 klubów.

W klasyfikacji ogólnej zajęliśmy 6. miejsce. Jest to stosunkowo wysoka lokata zważywszy na skromną ilość zawodników i konkurencji, w których brali udział. 

Oprócz zawodów odbyły się także pokazy sztuk walki, w których braliśmy udział jako jedna z trzech ekip (obok zawodników karate ze Lwowa oraz wspaniałego pokazu tai-jitsu i magicznych technik akupresury i ucisków paraliżujacych zaprezentowanych przez włoskiego mistrza soke Gianni Rossato oraz jego asystentów). Skład naszej ekipy w pokazie uzupełnili zawodnicy naszego klubu - Rafał Andrzejczak i Tomasz Siwko.